Член Європарламенту з Угорщини подав у відставку після участі в «секс-вечірці»

Член Європейського парламенту з Угорщини подав у відставку після участі в «секс-вечірці» в бельгійському Брюсселі під час карантину.

Йожеф Саєр, член консервативної партії «Фідес» прем’єра Угорщини Віктора Орбана, заявив, що співпрацює з поліцією.

За даними ЗМІ, 27 листопада поліція увірвалася на вечірку, на якій були присутні дипломати та член Європейського парламенту. Бельгійські журналісти пишуть, що секс-вечірка була лише для чоловіків.

«Я був там. Після того, як поліція запитала про мою особу, оскільки я не мав з собою свого ID, я повідомив, що є членом Європейського парламенту», – розповів Саєр.

1 грудня поліція повідомила, що перехожий бачив чоловіка, який «втікає через канаву», маючи руки в крові. Ймовірно, це був Саєр. Травму він міг отримати, коли намагався залишити місце подій.

Саєр запевняє, що не вживав жодних препаратів. Коментуючи пігулку екстазі, яку знайшли в його рюкзаку, політик запевнив, що нічого не знає про неї.

Він висловив жаль з приводу порушення карантинних обмежень і назвав свій «проступок» «суто особистим».

Саєр був членом Європейського парламенту з моменту приєднання Угорщини до Європейського союзу у 2004 році. Він був заступником голови Європейської народної партії до 2019 року.

Партія «Фідес» заявляє, що виступає за так звані традиційні християнські цінності й жорстко виступає проти ЛГБТ-спільноти. Сам Саєр був одним із авторів поправок до Конституції Угорщини, яка тепер визнає лише шлюби між чоловіком і жінкою. 

 

HG           TripAdvisor